Cahill: Mocne zakończenie

Chelsea wygrała spotkanie z Southampton po fantastycznym comebacku z wyniku 2-0 do 2-3. Cahill po meczu wypowiedział się na temat spotkania:

– Graliśmy słabo w pierwszej połowie, co skończyło się wynikiem 1-0 dla gospodarzy do przerwy. Ta druga bramka mogła być dla nas zabójcza w dłuższej perspektywie, dlatego tak ważne są te 3 punkty dla naszych morale i nastawienia do następnego meczu.

– Nie chcę zabrzmieć negatywnie, ale wejście do TOP4 będzie niesamowicie trudne, kiedy mamy taką stratę. Dla topowych drużyn strata tak wielu punktów jest niespotykaną sprawą, mimo to musimy dać z siebie ile możemy i musimy skończyć ten sezon z przytupem. Oczywiście mamy też półfinał w przyszłym tygodniu, tak jak w środku tygodnia spotkanie z Burnley, które ma fantastyczny sezon, dlatego wiemy, że będzie ciężko. Jednak naszym obowiązkiem jest dokończyć ten sezon najlepiej jak potrafimy.

– Pierwszy gol Giroud był bardzo ważny. Myślę, że tak to się potoczyło, bo Southampton poczuło się bardzo pewnie, jednak gdy stracili pierwszą bramkę to wkradł się w nich lęk.

– Wielka w tym zasługa Oliviera, miał ogromny wpływ na mecz, był świetny.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o