Podsumowanie meczu z West Bromem

Zapraszam na małe podsumowanie meczu z West Bromem w kilku punktach.

  1. Chelsea źle weszła w mecz. Na początku spotkania West Brom uzyskało dużą przewagę, o czym może świadczyć ponad 70% posiadanie piłki przez ostatnią drużynę ligi. Na szczęście po golu Hazarda powoli Chelsea zaczęła odzyskiwać rytm.
  2. Dobry występ Giroud, który po raz pierwszy zagrał dla Chelsea od pierwszej minuty. Zaliczył asystę po ładnej kombinacyjnej akcji z Hazardem.
  3. Tutaj też należy wspomnieć, że bardzo dobrą zmianę dał Alvaro Morata. Hiszpan zaliczył dobry powrót po kontuzji i z pewnością przyczynił się do wysokiego zwycięstwa swojej drużyny.
  4. Nie przypadkowo w czwartym punkcie pisze o czwartej pozycji Chelsea w tabeli. Dzisiejsze zwycięstwo było ważne również z tego powodu, ze Tottenham siedzi nam na plecach i w razie porażki spadlibyśmy na 5-tą pozycję.
  5. Przed Chelsea bardzo trudny terminarz. Za trzy dni gramy z Hull z Pucharze Anglii, później kolejno mecze Barceloną w Lidze Mistrzów, Manchester United, Manchester City, Crystal Palace, Barcelona, Burnley, Tottenham. Czeka nas ciężka walka o TOP4.
  6. Pomimo wysokiego zwycięstwa nie można powiedzieć, że nasza gra była dobra. Dopiero w ostatnich 30-tu minutach po wejściu Moraty uzyskaliśmy sporą przewagę.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o