Hudson-Odoi: wzoruję się na Hazardzie

Młoda gwiazda Chelsea, Callum Hudson-Odoi wypowiedział się na temat swoich idoli. Anglik zdołał już zadebiutować w pierwszym składzie obok Edena Hazarda.

– Przyszedłem do klubu kiedy miałem 8 lat i zostałem wielkim fanem Chelsea. Kiedy grasz dla klubu, którego jesteś kibicem daje ogromną dawkę satysfakcji. Ciężko to opisać.

– Przez te wszystkie lata siadłem na stadionie i oglądałem Drogbę, potem Hazarda i Williana, ponieważ to zawodnicy, którzy grają na tej samej pozycji co ja. Chciałem ich naśladować.

– Kiedy byłem na boisku razem z Hazardem, czułem się niesamowicie. To mój wzór, po tylu latach, kiedy mówiłem o nim, patrzyłem na jego grę, nie mogłem uwierzyć, że gram z nim na jednym boisku.

– Conte rozmawiał ze mną przed dołączeniem mnie do składu. Powiedział, że muszę ciężko pracować i posiadać właściwą mentalność aby grać.

– Oczywiście muszę być cierpliwym, bo jestem wciąż młody, ale kiedy w końcu zadebiutowałem to poczułem, że to mój czas i muszę mieć wpływ na mecz, pokazać, że jestem gotowy.

– Inni gracze bardzo mi pomogli. Podnieśli moją pewność siebie, zawsze mnie zachęcają abym starał się ze wszystkich sił. Bez znaczenia w jakiej kwestii, oni zawsze mi pomogą. Jeśli popełnisz błąd to nie obarczają cię winą, a zachęcają do dalszej gry i mówią „Mogłeś to zrobić lepiej i potrafisz to zrobić lepiej”.

– To po prostu konstruktywna krytyka, która mnie motywuje do dalszego treningu.


Goal

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz