Hazard FC rozbija West Brom

Powiedzieć, że Eden Hazard niesie na swoich plecach całą drużynę to jak nie powiedzieć nic. Belg znowu pokazał jak ważnym zawodnikiem jest w Chelsea i jak bardzo zależą nasze wyniki od jego gry.

Najlepszy strzelec w tym sezonie zdobył dzisiaj dwie bramki, co oznacza że ma już 11 ligowych trafień, a przed nami jeszcze 11 spotkań. Idzie na rekord?

Spotkanie rozpoczęło się bardzo niemrawo, można nawet powiedzieć, że początkowo przeważał zespół gości, a na dodatek powinni oni otrzymać rzut karny przy stanie 0-0. Tak się jednak nie stało, a potem rezon zaczęła zyskiwać drużyna prowadzona przez Antonio Conte.

Wynik meczu otworzył właśnie Hazard, który po „klepce” z Giroud uderzył po długim rogu bramki. Drugi gol to już druga połowa, gdzie po rykoszecie piłka trafia pod nogi Victora Mosesa, który strzela pomiędzy nogami bramkarza West Brom. Spotkanie otworzył i zamknął ten sam piłkarz – Eden Hazard, który po zejściu na lewą stopę uderzył tak, że Foster mógł jedynie patrzeć na to jak piłka zmierza do bramki.

Ten wynik oznacza, że nareszcie odnosimy zwycięstwo, uciekamy także z miejsca poza TOP4. A to było kluczowe przed czekającym nas maratonem.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Hazard FC rozbija West Brom"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Kapitan
Gość

Dobrze dzisiaj zagrała Che… tzn. Hazard FC