FA Youth Cup: Tottenham 0-2 Chelsea!

Młodzieżowa drużyna Chelsea awansowała 9 raz z rzędu do 1/4 finału FA Youth Cup po pokonaniu 2-0 Tottenhamu na wyjeździe we wtorkowy wieczór.

Już w 15 minucie spotkania gola zdobył Dujon Sterling, dzięki czemu jego drużyna prowadziła 1-0. Drugą i jak się okazało ostatnią bramkę w meczu zdobył Marc Guehi w 49 minucie. Młodzież The Blues mogła w spokoju dokończyć spotkanie i awansowała do 1/4 finału młodzieżowego Pucharu Anglii.

Mimo braku swoich największych gwiazd, takich jak Ampadu i Hudson-Odoi, którzy obecnie już trenują z podstawową kadrą, Jody Morris zdołał tak poskładać drużynę, aby ta wygrała spotkanie.

Skład Chelsea: Cumming, James (kapitan), Guehi, Panzo, Castillo, Gallagher, Sterling, Gilmour, Taylor-Crossdale (Redan 69), Uwakwe (Anjorin 27), McEachran (Lamptey 85)