Ampadu pójdzie na wypożyczenie do Derby County?

Derby County zamierza podjąć kroki, by wypożyczyć Ethana Ampadu. Skaut „Baranów” był obecny podczas meczu młodzieżowej  Chelsea przeciwko drużynie z Lincoln.

Według prasy, skaut opuścił spotkanie 20 minut przed jego końcem, usatysfakcjonowany faktem, iż Ethan rozegrał bardzo dobre spotkanie – prawdopodobnie nie widział on przestrzelonego karnego. Jednak wszystko wskazuje na to, iż będą oni dalej monitorować jego sytuację.

Chodzą plotki, iż obecny szkoleniowiec Derby County zaoferuje wypożyczenie do swojego zespołu już w letnim okienku transferowym.

Ampadu zaczął przygodę z Premier League w zeszłe lato i zrobił wokół swojej osoby niemałe zamieszanie. Antonio Conte będący pod wrażeniem zawodnika, dał mu kilka razy szansę na grę w pierwszym zespole. Dzięki zaangażowaniu i dobrej grze Ethan miał okazję zagrać w dorosłej reprezentacji Walii.

Nastolatek był łączony w zimowym okienku z Sunderlandem, w ramach wypożyczenia. Trenerem byłby wówczas Chris Coleman – ten sam trener, który pozwolił mu zadebiutować w reprezentacji.


The Evening Standard

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz