Ross Barkley o krok od Chelsea!

W ostatnim czasie o transferze Rossa Barkleya znowu robi się coraz głośniej. Podobno rozmowy na temat ewentualnych przenosin na Stamford Bridge są w zaawansowanej fazie. Istnieje prawdopodobieństwo, iż umowa zostanie podpisana już w piątek, gdyż Ross był widziany w czwartek w Londynie. Jest tu mowa o 15 milionach funtów.

Chelsea jest gotowa na natychmiastowe ‘’przejęcie zawodnika” jeśli tylko obydwie strony się dogadają, a Sam Allardyce stwierdził, iż nie może zagwarantować pozostania Barkleya w Evertonie na kolejny sezon.

Przyjście Barkleya oznaczałoby wypożyczenie Musondy. Roman Abramowicz chce w składzie większej ilości Anglików, stąd decyzja o ściągnięciu Drinkwatera a teraz Rossa.


The Telegraph

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Ross Barkley o krok od Chelsea!"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Lukasz
Gość
Lukasz

Dawac go I mahreza jeszcze I skrzydla beda niezle

Lukasz
Gość
Lukasz

Niezly grajek ciekawe jak bedzie sie prezentowal po kontuzji

JanuszFC
Gość
JanuszFC

Jeśli to prawda i transfer Barkley jest rzeczywiście zainicjowany przez Abramowicza, a nie samego Conte, to nie wróży to nic dobrego. Oczywiście fajnie, że jest młody, Anglik i w dodatku do wyciągnięcia za grosze, ale zarząd powinien skoncentrować się na realizowaniu celów wyznaczonych przez Conte, a nie na ciągłym szukaniu okazji.
Swoją drogą, gdybyśmy kupili go latem za ponad 2x tyle, a najpewniej i tak nie byłby dostępny wcześniej niż pod koniec grudnia, to wyszlibyśmy na niezłych frajerów.