Chelsea U18 remisuje z Aston Villą

Zawodnicy Chelsea U18 zremisowali dziś swój ligowy mecz z Aston Villą. Mimo straty dwóch punktów „The Blues” wciąż zachowują pozycję lidera w Premier League U18.

Mecz rozpoczął się od gola Tino Anjorina w 2 minucie spotkania. Jednak zawodnikom Chelsea nie udało się dowieźć prowadzenia do końca pierwszej połowy, bowiem w 30 minucie meczu bramkę na 1:1 zdobył Jacob Ramsey.

W drugiej odsłonie spotkania „The Blues” wyszli na prowadzenie po raz drugi za sprawą gola Martella Taylor-Crossdale’a w 63 minucie. Radość Chelsea nie trwała, jednak długo ponieważ już 11 minut później wynik spotkania na 2:2 ustalił Dimitri Sea.