Oceń piłkarzy Chelsea

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Oceń piłkarzy Chelsea"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Blueheart
Gość
Blueheart

Również uważam, że Willian dał dobrą zmianę. Natomiast słabo wygląda gra Zapacosty i Bakayoko – niestety odstają od zespołu. Z drugiej strony aklimatyzacja w lidze angielskiej jest trudna, wiec może trzeba poczekać jeszcze trochę aż się wpasują.

JanuszFC
Gość
JanuszFC

Ja też nie czepiałbym się aż tak tego Williana, gdyby nie spartolił tego strzału, to zostałby bohaterem spotkania, ale i tak wniósł dużo świeżości do gry, może gdyby Conte tyle nie zwlekała i wpuścił go wraz z Pedro, to wówczas mielibyśmy większe szansę na przeprowadzenie tej finalnej akcji.

Chelseapol
Gość
Chelseapol

Willian zepsuł tylko jeden strzał poza tym to nie jego wina że Hazard nie pilnował linii spalonego a Batshuayi najpierw robi ruch w prawą stronę by po chwili zacząć bieg w przeciwnym kierunku. Do tego trzeba mu oddać że akurat to on znalazł się tyle razy w roli zawodnika który miał zagrywać kluczowe podania a to nie każdy umie tyle razy w tak krótkim czasie więc jest to zawodnik kompletny z niesamowitym przyśpieszeniem który może grać od początku ale również robić świetne zmiany.

Janusz
Gość
Janusz

Boże, ile ten Willian nam akcji zepsuł pod koniec, to jest niemożliwe. Niech poćwiczy podania na treningu…