Kłopoty? Dzwoń po Batshuayiego!

Naprawdę nie wiem co napisać, nadal nie wierzę w to co wydarzyło się na Wanda Metropolitano! Do drugiej minuty doliczonego czasu gry wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, jednak wtedy do akcji wkroczył niezastąpiony Michy Batshuayi! Można go krytykować za wiele rzeczy, jednak potrafi stanąć w polu karnym i dostawić stopę w odpowiednim momencie. To on zapewnił Chelsea mistrzostwo, to on dał trzy punkty w arcytrudnym spotkaniu z Atletico. NIE-WIA-RY-GOD-NE

The Blues przez całe spotkanie dominowali, jednakże nie przynosiło to żadnych korzyści. Wszystko przez kolejne zmarnowane szanse, na dodatek bardzo niechlujnie we własnym polu karnym zachował się David Luiz, który sprokurował jedenastkę, którą pewnie wykonał Griezmann. Przez moment wydawało się, że Atletico ma swoje i teraz nie dopuści do utraty choćby jednej bramki. Czekaliśmy do 60 minuty, wówczas doskonałym dostawieniem czoła popisał się Morata. Już wtedy wśród fanów zapanowała radość, jednak to nic przy euforii po bramce Batshuayiego.

Wynik całkowicie nie odzwierciedla przebiegu spotkania, bowiem Chelsea na spokojnie mogła wygrać wyżej, brakowało zimnej głowy i wykończenia. Swoje doskonałe szanse mieli przecież Fabregas oraz Morata. To jednak nic. Ostatecznie wygrywamy to spotkanie i mamy komplet oczek po dwóch meczach, a co najważniejsze – za nami najtrudniejszy wyjazd w fazie grupowej.

Nic nie daje takich emocji jak Liga Mistrzów. To pewne.