Connect with us

Newsy

Lampard: Sprzedaż Chalobaha była ogromnym błędem

Legenda Chelsea Frank Lampard uważa, że The Blues popełnili ogromny błąd sprzedając Nathaniela Chalobaha. Mistrzowie Anglii od falstartu rozpoczęli zmagania w tegorocznej edycji Premier League ulegając na własnym stadionie Burnley 2:3. Kontuzje, zawieszenia oraz brak odpowiednich wzmocnień zmusił Antonio Conte do gry bardzo eksperymentalnym składem. Lampard twierdzi, że w takich sytuacjach Chalobah byłby niezastąpiony i błędem było pozwolenie mu na odejście z klubu.

– Chelsea potrzebuje większego składu. Obserwujesz sytuację Manchesteru City i Manchesteru United i wiesz, że wszystko zmierza tam w dobrym kierunku. Nawet w obozach Arsenalu i Tottenhamu jest podobnie. W Chelsea jednak jest inaczej, wyraźnie widać frustrację i zdenerwowanie na twarzy Antonio Conte.

– Ludzie mówią o młodych graczach, o graczach wypożyczonych, ale żaden z nich nie jest jeszcze nawet blisko pierwszego składu. Miałem okazję ich oglądać i wiem, że dobrze się rozwijają, ale oni nie wejdą na boisko i nie odmienią losów spotkania.

– Boga zadebiutował w dzisiejszym spotkaniu w nagrodę za udany pre-season. Pomyłką natomiast była sprzedaż Nathaniela Chalobaha. Odszedł za niewielką kwotę, więc nie jestem pewien, co tam się wydarzyło. Ruben Loftus-Cheek? On musi zadbać o siebie i pokazać, że po powrocie może stanowić istotny element w układance The Blues.


Źródło: BT Sport

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Michał Małolepszy
119 posts
Adam Pera
76 posts
Borys Francuz
58 posts
Marcin Szczesiak
49 posts
Rafał Hydzik
18 posts
Tomasz Garbarczyk
16 posts
Wojciech Gancarz
16 posts
Michał Malinowski
12 posts
Adrian Malec
8 posts
Ambroo
3 posts
Kuba Banasiak
2 posts
Julian Pudełek
2 posts
Zbigniew Hanszke
1 post
Kamil Selwuch
1 post

More in Newsy

Przejdź do paska narzędzi