Lampard: Sprzedaż Chalobaha była ogromnym błędem

Legenda Chelsea Frank Lampard uważa, że The Blues popełnili ogromny błąd sprzedając Nathaniela Chalobaha. Mistrzowie Anglii od falstartu rozpoczęli zmagania w tegorocznej edycji Premier League ulegając na własnym stadionie Burnley 2:3. Kontuzje, zawieszenia oraz brak odpowiednich wzmocnień zmusił Antonio Conte do gry bardzo eksperymentalnym składem. Lampard twierdzi, że w takich sytuacjach Chalobah byłby niezastąpiony i błędem było pozwolenie mu na odejście z klubu.

– Chelsea potrzebuje większego składu. Obserwujesz sytuację Manchesteru City i Manchesteru United i wiesz, że wszystko zmierza tam w dobrym kierunku. Nawet w obozach Arsenalu i Tottenhamu jest podobnie. W Chelsea jednak jest inaczej, wyraźnie widać frustrację i zdenerwowanie na twarzy Antonio Conte.

– Ludzie mówią o młodych graczach, o graczach wypożyczonych, ale żaden z nich nie jest jeszcze nawet blisko pierwszego składu. Miałem okazję ich oglądać i wiem, że dobrze się rozwijają, ale oni nie wejdą na boisko i nie odmienią losów spotkania.

– Boga zadebiutował w dzisiejszym spotkaniu w nagrodę za udany pre-season. Pomyłką natomiast była sprzedaż Nathaniela Chalobaha. Odszedł za niewielką kwotę, więc nie jestem pewien, co tam się wydarzyło. Ruben Loftus-Cheek? On musi zadbać o siebie i pokazać, że po powrocie może stanowić istotny element w układance The Blues.


Źródło: BT Sport

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz