Connect with us

Newsy

Lampard: Loftus-Cheek pokaże, na co go stać

Frank Lampard twierdzi, że Crystal Palace wyciągnie wszystko to, co najlepsze z Rubena Loftusa-Cheeka w tym sezonie. 21-latek przeniósł się do drużyny Orłów w ramach jednorocznego wypożyczenia w poszukiwaniu regularnej gry w pierwszym zespole. Lampard ma nadzieję, że pomocnik wywrze dobre wrażenie podczas swojej gry na Selhurst Park.

– Znam Rubena dosyć dobrze i bardzo zależy mi na tym, by radził sobie on jak najlepiej, ponieważ dużo mówiło się o nim na przestrzeni ostatnich dwóch czy trzech lat.

– Loftus-Cheek nie otrzymał swojej szansy w Chelsea, ale teraz ma taką możliwość w Crystal Palace. Mam nadzieję, że poradzi sobie doskonale i pokaże, na co go stać.


Źródło: BT Sport

2 komentarze

2 Comments

  1. DannyRose

    13 sierpnia 2017 at 14:01

    Chyba całkiem nieźle zagrał, mimo przegranej. Mam tylko nadzieję, że de Boera nie zwolnią za szybko i Ruben będzie mógł spokojnie grać w pierwszej jedenastce.

  2. Jurgen Klinsman

    13 sierpnia 2017 at 16:44

    gdyby którykolwiek z trenerow uwierzył w potencjał Rubena to dziś byłby gwiazda pokroju Delle Alliego..tyle ze albo wieczna ławka (Mou) albo proba przemianowania go na CF (Conte). To piłkarz z ogromnym talentem co nie raz udowadniał ale.. bez MEGA nazwiska i nie kosztuje 50-100mln

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Michał Małolepszy
119 posts
Adam Pera
76 posts
Borys Francuz
58 posts
Marcin Szczesiak
49 posts
Rafał Hydzik
18 posts
Tomasz Garbarczyk
16 posts
Wojciech Gancarz
16 posts
Michał Malinowski
12 posts
Adrian Malec
8 posts
Ambroo
3 posts
Kuba Banasiak
2 posts
Julian Pudełek
2 posts
Zbigniew Hanszke
1 post
Kamil Selwuch
1 post

More in Newsy

Przejdź do paska narzędzi