Conte: Występ Moraty to dobra wiadomość

Jesteśmy już po emocjonującym spotkaniu Chelsea przeciwko Burnley. Oto co Conte miał do powiedzenia na temat meczu.

– Myślę, że czerwona kartka Cahilla to był kluczowy moment spotkania, ponieważ straciliśmy opanowanie, a rywale strzelili trzy bramki. Musimy poprawić ten aspekt.

– Takie sytuacje się zdarzają. Musimy w takich momentach jeszcze bardziej zwracać uwagę. Oni trzykrotnie pokonali bramkarza. To było już za dużo, by zmienić końcowy rezultat.

– Trzeba docenić świetne zaangażowanie piłkarzy. Jestem im za to bardzo wdzięczny. Widziałem dwie zupełnie inne fazy, pierwszą i drugą połowę.

–  Myślę, że muszę teraz zaakceptować nowy system i przygotować swoich piłkarzy do gry w dziesiątkę lub nawet w dziewiątkę.

– Nie można ocenić występu Jeremiego.  Naprawdę szkoda, że tak to się potoczyło. To jeszcze młody chłopak o bardzo wysokich umiejętnościach. Musiałem znaleźć dobre rozwiązanie i naprawdę szkoda, że tak to wszystko się potoczyło. W przyszłości może dostać jeszcze szansę.

– Nie chcę komentować decyzji oraz pracy sędziego. Myślę, że trener może popełnić błąd, piłkarze również popełniają błędy. To samo tyczy się sędziów.

Dziennikarze spytali Conte co przekazał swoim piłkarzom w przerwie.

– Zawszę chcę mówić prawdę. Myślę, że zrozumieli to, co chciałem im przekazać. Staraliśmy się zareagować we właściwy sposób. Nie straciliśmy balansu.

– Alvaro ma naprawdę dobre miejsce na samodoskonalenie się. On trenuje bardzo dobrze, chce szybko osiągnąć odpowiednią sprawność fizyczną i zaadaptować się w naszym stylu. Rozegrał bardzo dobre spotkanie, dodał dużo jakości w drużynie. Strzelił jedną bramkę. To dobra wiadomość dla nas. Musimy teraz pracować. Mamy taką świadomość. To jedyna słuszna droga.

Antonio usłyszał również nietypowe pytanie. Dziennikarze zapytali go, czy dzisiejszy występ to również pewna wiadomość do zarządu.

– Co to za pytanie? Nie jesteś zadowolony z mojej drużyny? Nie znasz mnie dobrze? Mogłeś zauważyć, że w przedsezonowych zmaganiach zawsze grałem najlepszą formacją i to samo zrobiłem dzisiaj. Postawiłem na najlepszych piłkarzy jakich obecnie posiadam. Nie lubię tego typu insynuacji. Dlaczego miałbym to robić?

– Nie wiem czy w następnym meczu Pedro będzie dostępny. Dwóch piłkarzy będzie zawieszonych. Musimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie.


Źródło: football.london
Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Conte: Występ Moraty to dobra wiadomość"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
ToMeK
Użytkownik
ToMeK

Dlaczego nie ma tabeli na głównej,okienko z datą i rywalem następnego spotkania też moglibyście zrobić i np.ranking strzelców,wszędzie tylko wyskakują skróty do tych samych newsów,kiedyś ta strona wyglądała lepiej od strony graficznej

q7max
Użytkownik
q7max

popieram , brakuje tabeli, następnego rywala i strzelców w widocznym miejscu

Krystian Gawroński
Użytkownik

Nie straciliśmy balansu xD Skad ja to znam xD Swoją drogą mamy dużo meczy, prawie większość, w których pierwsza połowa w naszym wykonaniu jest zwyczajnie słaba, a druga połowa jest o wiele lepsza. Chyba się ze mną zgodzicie, ciekawe od czego to zależy.

maswi0118
Użytkownik
maswi0118

Od tego że w szatni dostają opieprz od Conte 😀

Donovan
Użytkownik
Donovan

Pewnie to byl przekaz dla zarzadu ze nie ma głebokiego składu

lampart-lampart
Użytkownik
lampart-lampart

Nie wierzę że to się zmieni podejście zarządu. Stawiam że do kolejnego spotkania nikogo nie sprowadzimy 😛

kibic
Użytkownik
kibic

„Myślę, że muszę teraz zaakceptować nowy system i przygotować swoich piłkarzy do gry w dziesiątkę lub nawet w dziewiątkę.”

To co, nastepny mecz zaczynamy w 9tke?

CzyPatrzyszUwaznie
Użytkownik
CzyPatrzyszUwaznie

Tak i będziemy grali przeciwko 12. Świetnie szpila w strone sędziego. Brawo Conte

wpDiscuz