Connect with us

Konferencje

Conte: Występ Moraty to dobra wiadomość

Jesteśmy już po emocjonującym spotkaniu Chelsea przeciwko Burnley. Oto co Conte miał do powiedzenia na temat meczu.

– Myślę, że czerwona kartka Cahilla to był kluczowy moment spotkania, ponieważ straciliśmy opanowanie, a rywale strzelili trzy bramki. Musimy poprawić ten aspekt.

– Takie sytuacje się zdarzają. Musimy w takich momentach jeszcze bardziej zwracać uwagę. Oni trzykrotnie pokonali bramkarza. To było już za dużo, by zmienić końcowy rezultat.

– Trzeba docenić świetne zaangażowanie piłkarzy. Jestem im za to bardzo wdzięczny. Widziałem dwie zupełnie inne fazy, pierwszą i drugą połowę.

–  Myślę, że muszę teraz zaakceptować nowy system i przygotować swoich piłkarzy do gry w dziesiątkę lub nawet w dziewiątkę.

– Nie można ocenić występu Jeremiego.  Naprawdę szkoda, że tak to się potoczyło. To jeszcze młody chłopak o bardzo wysokich umiejętnościach. Musiałem znaleźć dobre rozwiązanie i naprawdę szkoda, że tak to wszystko się potoczyło. W przyszłości może dostać jeszcze szansę.

– Nie chcę komentować decyzji oraz pracy sędziego. Myślę, że trener może popełnić błąd, piłkarze również popełniają błędy. To samo tyczy się sędziów.

Dziennikarze spytali Conte co przekazał swoim piłkarzom w przerwie.

– Zawszę chcę mówić prawdę. Myślę, że zrozumieli to, co chciałem im przekazać. Staraliśmy się zareagować we właściwy sposób. Nie straciliśmy balansu.

– Alvaro ma naprawdę dobre miejsce na samodoskonalenie się. On trenuje bardzo dobrze, chce szybko osiągnąć odpowiednią sprawność fizyczną i zaadaptować się w naszym stylu. Rozegrał bardzo dobre spotkanie, dodał dużo jakości w drużynie. Strzelił jedną bramkę. To dobra wiadomość dla nas. Musimy teraz pracować. Mamy taką świadomość. To jedyna słuszna droga.

Antonio usłyszał również nietypowe pytanie. Dziennikarze zapytali go, czy dzisiejszy występ to również pewna wiadomość do zarządu.

– Co to za pytanie? Nie jesteś zadowolony z mojej drużyny? Nie znasz mnie dobrze? Mogłeś zauważyć, że w przedsezonowych zmaganiach zawsze grałem najlepszą formacją i to samo zrobiłem dzisiaj. Postawiłem na najlepszych piłkarzy jakich obecnie posiadam. Nie lubię tego typu insynuacji. Dlaczego miałbym to robić?

– Nie wiem czy w następnym meczu Pedro będzie dostępny. Dwóch piłkarzy będzie zawieszonych. Musimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie.


Źródło: football.london
8 komentarzy

8 Comments

 1. kibic

  12 sierpnia 2017 at 19:58

  „Myślę, że muszę teraz zaakceptować nowy system i przygotować swoich piłkarzy do gry w dziesiątkę lub nawet w dziewiątkę.”

  To co, nastepny mecz zaczynamy w 9tke?

 2. Donovan

  12 sierpnia 2017 at 20:05

  Pewnie to byl przekaz dla zarzadu ze nie ma głebokiego składu

 3. Krystian Gawroński

  12 sierpnia 2017 at 20:21

  Nie straciliśmy balansu xD Skad ja to znam xD Swoją drogą mamy dużo meczy, prawie większość, w których pierwsza połowa w naszym wykonaniu jest zwyczajnie słaba, a druga połowa jest o wiele lepsza. Chyba się ze mną zgodzicie, ciekawe od czego to zależy.

 4. ToMeK

  12 sierpnia 2017 at 20:25

  Dlaczego nie ma tabeli na głównej,okienko z datą i rywalem następnego spotkania też moglibyście zrobić i np.ranking strzelców,wszędzie tylko wyskakują skróty do tych samych newsów,kiedyś ta strona wyglądała lepiej od strony graficznej

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Michał Małolepszy
119 posts
Adam Pera
76 posts
Borys Francuz
58 posts
Marcin Szczesiak
49 posts
Rafał Hydzik
18 posts
Tomasz Garbarczyk
16 posts
Wojciech Gancarz
16 posts
Michał Malinowski
12 posts
Adrian Malec
8 posts
Ambroo
3 posts
Kuba Banasiak
2 posts
Julian Pudełek
2 posts
Zbigniew Hanszke
1 post
Kamil Selwuch
1 post

More in Konferencje

Przejdź do paska narzędzi