Christensen: Musimy zagrać z Tottenhamem tak, jak w drugiej połowie z Burnley

Obrońca Chelsea Andreas Christensen stwierdził, że ważnym jest, aby cały zespół szybko podniósł się po dotkliwej porażce 2:3 z Burnley w meczu pierwszej kolejki Premier League. Bramki Alvaro Moraty i Davida Luiza dały drużynie nadzieję na odwrócenie losów spotkania, jednak straty z pierwszej połowy były zbyt duże. Christensen wszedł na boisko w 18 minucie spotkania zastępując na nim Jeremie’ego Bogę. Duńczyk z optymizmem patrzy na przyszłotygodniową potyczkę z Tottenhamem i liczy że Chelsea szybko się zrehabilituje za sobotnią porażkę.

– Wszyscy doskonale widzieli, co się dzisiaj wydarzyło. Jesteśmy dumni z naszej gry w drugiej połowy, dzielnie walczyliśmy o odwrócenie losów spotkania, ale sami utrudniliśmy sobie ten mecz. Teraz musimy już koncentrować się na kolejnym spotkaniu.

– Czułem, że kiedy zdobyliśmy pierwszą bramkę, to pojawiła się wiara u kibiców, którzy zaczęli nas głośniej dopingować. Wszystko weszło na wyższy poziom. Musimy wyjść na spotkanie z Tottenhamem odważnie i zagrać tak, jak dzisiaj w drugiej połowie.


Źródło: Sports Mole

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Christensen: Musimy zagrać z Tottenhamem tak, jak w drugiej połowie z Burnley"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Krystian Gawroński
Użytkownik

Musimy tak zagrać, a nawet lepiej, tylko w 11, a nie w 9 lub mniej 😀

wpDiscuz