Connect with us

Newsy

Chelsea z drugą ofertą za Drinkwatera!

W najbliższych godzinach zostanie złożona druga propozycja za Danny’ego Drinkwatera. Pierwsza oferta The Blues w wysokości 15 milionów funtów została niemal od razu odrzucona przez działaczy Leicester. Teraz klub wraca z podwyższoną propozycją – tym razem zaoferują 25 milionów funtów.

Według raportów prasowych Leicester może oczekiwać za swojego gracza aż 40 milionów funtów. Anglik miał zagrać w Chelsea już rok temu, bowiem Antonio Conte chciał stworzyć linię pomocy swojej drużyny z Drinkwatera oraz Kante.

W ostatnich tygodniach okna transferowego Chelsea chce pozyskać jeszcze kilku graczy. Na liście życzeń znajdują się takie nazwiska jak Rose, Cancelo, Aurier, Van Dijk, Barkley czy Oxlade-Chamberlain. The Blues złożą ofertę za defensora Tottenhamu tylko wtedy, gdy Spurs wyrażą zainteresowanie sprzedażą swojego piłkarza.


Źródło: Telegraph
1 Comment

1 Comment

  1. lampart.lampart

    12 sierpnia 2017 at 16:54

    Ja współczuje Conte że ma w tym klubie taki pojebany zarząd. I każdy kibic powienien stać murem za nim, ale w razie złych wyników to trener leci ze stołka. Ale co ma on zrobić ? Zarząd pierdoli się z transferami, a jak chcą kogoś kupić to zawsze są dymani i każdy wyciska od nas ile wlezie. Nie spodziewam się transferów które mogą być wzmocnieniem mało tego nie wierzę że wyjdziemy z grupy LM. My jako mistrz Anglii powinniśmy mieć już gotowy skład na następny sezon i to wzmocniony. Dlatego ten zarząd trzeba wyjebać.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Michał Małolepszy
119 posts
Adam Pera
76 posts
Borys Francuz
58 posts
Marcin Szczesiak
49 posts
Rafał Hydzik
18 posts
Tomasz Garbarczyk
16 posts
Wojciech Gancarz
16 posts
Michał Malinowski
12 posts
Adrian Malec
8 posts
Ambroo
3 posts
Kuba Banasiak
2 posts
Julian Pudełek
2 posts
Zbigniew Hanszke
1 post
Kamil Selwuch
1 post

More in Newsy

Przejdź do paska narzędzi