Pejic: Cahill jednym z najgorszych obrońców, jakich widziałem

Mike Pejic, dawny obrońca Stoke City zabrał głos w sprawie ostatniego meczu reprezentacji Anglii z Francją, który zakończył się wynikiem 3-2 dla Les Bleus. Anglik przybrał ton nader krytyczny względem Gary’ego Cahilla, który zanotował wówczas fatalne spotkanie.

– Dużym pozytywem tego meczu był fakt pojawienia się między słupkami bramkarza Stoke, Jacka Butlanda po ponad rocznej absencji. Współczułem mu, że musi grać za plecami Cahilla – jednego z najgorszych obrońców w sytuacjach 1 na 1, jakich było mi dane oglądać.

– Bardzo łatwo jest obnażyć jego słabości i to on, tak samo jak i David Luiz, potrzebował ciągłej asekuracji w 3 osobowym bloku defensywnym Chelsea. Antonio Conte zasługuje na medal – niech to będzie medal mistrzowski Cahilla – za zauważenie tak szybko, że oni obaj wymagają dodatkowej ochrony.


Źródło: Stoke Sentinel

Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Pejic: Cahill jednym z najgorszych obrońców, jakich widziałem"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Kamilinho
Użytkownik
Kamilinho

Ma racje on jest strasznie słaby 1v1 ale co zrobić odejść nie odejdzie

Michał Włodarczyk
Użytkownik

Cahill jest najsłabszy z 3 naszych obrońców ale nie przesadzajmy

MaRcO
Gość
MaRcO

Wypite?

MCZ
Gość

Legenda Stoke – już czuję respekt!

Fakenews
Gość
Fakenews

Beznadziejna strona, jesteście kibicami CFC i robicie takie gówniane newsy… Może zacytujcie wypowiedź z devilpage jakiegoś trolla i zróbcie newsa „chelsea to gowno” „tak twierdzi fan United” i nie zapomnijcie dopisać na końcu „co myślicie ?”

Michał
Użytkownik
Michał

Czyli że co ma być sama propaganda i tylko dobre słowo o piłkarzach Chelsea ? Chyba nie ogladałes meczu Anglia Francja w tym meczu duet Stones Cahill to była parodia Stones to już w ogóle …

Lukass_999
Użytkownik
Lukass_999

Nie wspominając ilu ‚ekspertow’ domagalo się transferu Stonesa do cfc. 60 mln chcieli przepłacać 😂 ze młody, że anglik, że na długie lata… na szczęście mamy alternatywę alternatywy luiza

shvrma
Użytkownik
shvrma

Mike, a nie Mark Pejic…