Connect with us

Newsy

Chcesz pojechać na mecz? Pomożemy zdobyć bilety!

Swego czasu obiecaliśmy wam, że zakupimy membership, aby ułatwić wam pozyskiwanie biletów na spotkania Chelsea. Słowa złamać nie zamierzamy, dlatego już teraz mamy do waszej dyspozycji dwa konta, na których pozyskać można bilety.

Nie oczekujemy od was żadnej marży za zakup biletu. Naszym wynagrodzeniem będzie uśmiech fana The Blues, który spełni swoje marzenie i pojedzie na spotkanie ukochanej drużyny.

Jako że obecnie nasze zasoby są ograniczone do dwóch kont to na chwilę obecną będziemy działać na zasadzie losowania. Będziemy losować wśród chętnych na zakup danego biletu. Każdy mecz będzie miał swój deadline.

Jako że ufamy wam jako społeczności to ewentualne płatności za bilet oraz koszt wysyłki będą finalizowane dopiero po tym jak bilet fizycznie będzie już w naszych rękach. Reasumując – zgłoszenie, zakup przez nas, a potem dopiero rozmawiamy o pieniądzach.

Mamy nadzieję, że pomożemy wielu fanom, którzy chcieliby zobaczyć Chelsea na żywo. Na razie (być może już niedługo) nie organizujemy wyjazdów grupowych, nie organizujemy także przelotu czy hotelu.

Gdzie zgłaszać chęć zakupu biletu? Na adres mailowy: FanclubBlueLions@gmail.com
Schemat zgłoszenia: 

Liczba biletów: 
Mecz: 
Imię i Nazwisko:
Numer kontaktowy: 

Pytania dotyczące biletów należy zadawać także na podany adres mailowy.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Chcesz pojechać na mecz? Pomożemy zdobyć bilety!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
MaRcO
Użytkownik
MaRcO

Fajna inicjatywa .

Michał Włodarczyk
Użytkownik

myślę że w następnym sezonie skorzystam

Damolka89
Użytkownik
Damolka89

Zajebiaszcza sprawa z tymi bilecikami 🙂 😀

Adi92
Użytkownik
Adi92

a ile tak średnio kosztuje taki wyjazd, bilet, nocleg itd?

Arrrrr
Gość
Arrrrr

Koszt to średnio: cena biletu na samolot w 2 strony, hotel na miejscu + w zależności od tego, kto jest przeciwnikiem i w jakim miejscu chcesz bileto to jakieś 80 – 400 funciaków od biletu.
Zbyt dużo zmiennych by podać chociaż przybliżony koszt całego wyjazdu. Ryanair+Booking.com – wszystko zależy od tego na ile kogo stać.

wpDiscuz

More in Newsy

Przejdź do paska narzędzi