Brown na stałe w Huddersfield?

Huddersfield Town prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy z Chelsea na temat permanentnego pozyskania Izzy’ego Browna. Spekuluje się, że The Blues byliby skłonni przystać na sprzedaż Anglika, jeśli na stole pojawi się oferta rzędu 8 mln funtów.

Szkoleniowiec beniaminka Premier League David Wagner bardzo chciałby wzmocnić swój skład 20-latkiem, który wywarł świetne wrażenie podczas swojego ubiegłorocznego wypożyczenia. Pomocnik nie ma zbyt dużych szans na miejsce w pierwszym składzie Chelsea, więc jeśli sprzedaż nie dojdzie do skutku, to piłkarz zostanie najprawdopodobniej ponownie wypożyczony.


Źródło: Telegraph

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Brown na stałe w Huddersfield?"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Kamilinho
Użytkownik
Kamilinho

Lepiej wypożyczyć im go a nie sprzedawać on ma warunki na dobre granie

MaRcO
Gość
MaRcO

Do sprzedania.

Michał Włodarczyk
Użytkownik

u nas nie za gra więc ..

Konrad
Użytkownik
Konrad

Ja bym ich posprzedawał nawet po 3mln funtów, z czteroletnią klauzulą odkupu, gdzie co roku, możemy odkupić gracza za wyższą kwotę. 6-10-15-25 milionów. Zarówno gracze, jak i kluby by na tym skorzystały.

Azpie
Gość
Azpie

Dobrze, że zmieniają strategię. Nie ma sensu trzymać tych młodzików w wiecznej niewoli. Lepiej wziąć za nich dobre parę baniek. Prawda jest taka, że jasne, Chelsea może mieć jednocześnie Solankę, Abrahama, Traore, Browna i 5 innych. I o każdym możemy mówić „a może odpali”. Ale nie odpalają. A jeśli nie odpalają, to trzeba ich spieniężyć. Futbol się szybko zmienia, a gotówka potrzebna jest tu i teraz. Na tych, na których już czekać z odpaleniem nie trzeba.

Krzysiek
Użytkownik
Krzysiek

Szkoda, bo to jeden z nielicznych graczy akademii, który może się rozwinąć na miarę 1 składu Chelsea. Lepszym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie, ale jak widać, The Blues zmienia strategię, co do młodych graczy.