Connect with us

Newsy

Atlético kupi Costę jeszcze tego lata

Atlético jeszcze w tym tygodniu złoży ofertę za Diego Costę. Działacze klubu z Madrytu zaoferują Chelsea 26 milionów funtów, czyli o 6 milionów mniej od kwoty, którą zapłacili The Blues trzy lata temu.

Według ekspertów SMS Antonio Conte będzie ‚kosztował’ Chelsea około 10 milionów funtów, bowiem tyle miała spaść wartość napastnika z Brazylii. Klub z Madrytu pragnie, aby Costa pozostał na Stamford Bridge do końca roku, ponieważ dopiero od początku stycznia będzie mógł on zostać zarejestrowany w Atleti.


Źródło: Mirror

6 komentarzy

6 Comments

 1. letsdothis

  18 czerwca 2017 at 00:22

  Przecież te śmietniki plują nam w twarz. Serio, wartość Costy spadła? Ni chusteczki, jak on pójdzie za kwotę niższą niż został kupiony, będziemy ośmieszeni. Te śmietniki z Madrytu najpierw poleciały sobie w ciula z Courtois, potem zrobili dobry deal na Kasmirskim, teraz tutaj kolejny kwiatek. Jakby normalni ludzie zarządzali transferami w Chelsea, nie kasztany, to olałbym temat, ale się nie zdziwię, jak oni na to przystaną. Niech ten klub w końcu przestanie robić laskę innym, sprzedawać za grosze, robić cebulę i targować się o każdego centa. Tak się nie zachowuje mistrz Anglii, drużyna, która aspiruje do wielkich rzeczy w angielskim i europejskim futbolu.

 2. Zdjęcie profilowe Kamilinho

  Kamilinho

  18 czerwca 2017 at 07:17

  Żadnego zostawania do końca roku poszedł won i niech robią sobie z nim co chcą

 3. krzysiek

  18 czerwca 2017 at 07:51

  jak marne 25mln to dac go do zespołu rezerw i niech tam sobie fochy strzela wtedy będzie zdesperowany i poleci do chin 😛

 4. Zdjęcie profilowe Koval

  Koval

  18 czerwca 2017 at 09:25

  Ta, pewnie jeszcze będziemy musieli zapłacić za te „wypożyczenie” do stycznia. Minimum 35 mln, albo do rezerw.

 5. Zdjęcie profilowe MaRcO

  MaRcO

  18 czerwca 2017 at 10:10

  Mistrzowie negocjacji

 6. Zdjęcie profilowe Michał Włodarczyk

  Michał Włodarczyk

  18 czerwca 2017 at 20:08

  na pewno nie za tyle

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

More in Newsy

Przejdź do paska narzędzi