Buty z podpisem Krystiana Bielika – czyli kolejna charytatywna loteria Blue Lions!

Pomaganie innym jest fajne! Dlatego też po dwóch udanych loteriach charytatywnych nie zdejmujemy nogi z pedału gazu i startujemy z kolejną. Podobnie jak poprzednia – potrwa ona miesiąc. Dokładnie 1 lipca rozlosujemy zwycięzców w naszej loterii.

Co tym razem będzie do wygrania? Najnowsza z naszych akcji będzie najbardziej bogata w nagrody – bowiem są one bardzo wartościowe! Wygrać będzie można: oryginale buty Krystiana Bielika z jego podpisem, piłkę retro z podpisami Davida Luiza i Marcosa Alonso oraz trzy książki piłkarskie.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w loterii? Wystarczy wpłacić pieniądze na poczet małej dziewczynki, której pomagamy. TUTAJ znajdziesz więcej informacji oraz miejsce, gdzie można wpłacać pieniądze. Każde 10 złotych wpłacone dla Julii to jeden los, oczywiście liczba losów jest nieograniczona, dlatego też warto kupować ich więcej, by zwiększyć sobie szanse na wygranie atrakcyjnych nagród.

Dowód wpłaty (screen lub pdf) należy wysłać na naszą skrzynkę mailową – chelsea24news@gmail.com. Wszystkie osoby, które podeślą do nas dowody przelewów wezmą udział w losowaniu, które odbędzie się LIVE na kanale FUTVLOG.

Teraz opowiemy trochę o Julii. Julka urodziła się z wrodzoną wadą serca i jest zbyt mała, aby przeprowadzić na niej operację zastawek. Oczekuje więc na dawcę serca. Oczywistym jest, że okres oczekiwania jest bardzo kosztowny przez koszty leków, przeróżne rehabilitacje czy prozaiczne paliwo niezbędne do transportu małej dziewczynki.

Pokażmy jak wielkimi ludźmi są kibice piłkarscy. W tym wszystkim nie są najważniejsze nagrody, a pomoc którą możemy przynieść. Liczę na was – zarówno fanów Chelsea jak i innych klubów. Zbierzmy jak największą kwotę.

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Buty z podpisem Krystiana Bielika – czyli kolejna charytatywna loteria Blue Lions!"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MaRcO
Gość
MaRcO

Szanuje

Michał Włodarczyk
Użytkownik

Kolejna super inicjatywa