Connect with us

Newsy

Przyszłość Rubena wyjaśniona po dzisiejszym spotkaniu w FA Cup?

Dzisiejsze spotkanie przeciwko Peterborough United może być dla Rubena Loftus-Cheeka okazją do pojawienia się na boisku w barwach The Blues po raz pierwszy od października. Jak donoszą media, Chelsea ma prowadzić po tym meczu rozmowy z utalentowanym Anglikiem odnośnie tego czy powinien zostać w klubie, czy też zbierać niezbędne doświadczenie będąc na wypożyczeniu.

Pomocnikiem Chelsea zainteresowane są kluby z Premier League, takie jak Watford, Middlesbrough oraz Swansea City. Sam Ruben także wolałby pozostać w Premier League zamiast odejść klubu z Championship, bowiem jego w swoich szeregach chętnie widziałyby zespoły z Newcastle i Brighton. Poza tym do gry może wkroczyć również klub z Bundesligi – Borussia Monchengladbach – w której na co dzień gra zawodnik Chelsea, Andreas Christensen.

Uważany za jednego z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia w Anglii, jeszcze nie tak dawno stawianego na równi z Dele Allim, zanotował w tym sezonie tylko jeden, 9-minutowy występ w Premier League. Antonio Conte może jednak niechętnie pozbywać się Rubena, po tym jak Chelsea opuścili już Oscar i John Obi Mikel.


Źródło: Daily Mail

5 komentarzy

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Przyszłość Rubena wyjaśniona po dzisiejszym spotkaniu w FA Cup?"

Powiadom o
czarnakawa
czarnakawa

tylko jeden, 9-minutowy występ – i wszystko w temacie, teraz rozpocznie się kolejna saga jego wypożyczeń- emenalo będzie w żywiole.

JanuszBiznesu
JanuszBiznesu

Sprzedać to nim złoży jaja.

blue4321
blue4321

Nalepsze rozwiązanie to wypożyczenie.

bouncemancfc
bouncemancfc

Sensowne wypożyczenie , a nie byle gdzie bez przeanalizowania, czy ma szansę na grę czy dany klub chce go jako zapchajdziure ?

blue4321
blue4321

Oczywiście,że sensowne np;Swansea,albo Brighton,ale wtedy na dwa lata z opcją skrócenia wypożyczenia,gdyby jakimś cudem nie dostali się do PL.

wpDiscuz

Ostatnie tematy na forum

Najlepsi komentatorzy:

Zdjęcie profilowe Lunatic
Lunatic
24 comments
Zdjęcie profilowe Blue4321
blue4321
21 comments
Zdjęcie profilowe Kamilinho
kamilinho
19 comments
Zdjęcie profilowe Dane
Dane
18 comments
Zdjęcie profilowe Qorisend
qorisend
13 comments

Najlepsi redaktorzy:

Zdjęcie profilowe Edge
Adam Pera
66 posts
Zdjęcie profilowe Stains
Krystian Dorota
58 posts
Zdjęcie profilowe Rafał Hydzik
Rafał Hydzik
50 posts
Zdjęcie profilowe Loki
Bartosz Dąbrowski
46 posts

More in Newsy

Przejdź do paska narzędzi