Przyszłość Rubena wyjaśniona po dzisiejszym spotkaniu w FA Cup?

tekst alternatywny

Dzisiejsze spotkanie przeciwko Peterborough United może być dla Rubena Loftus-Cheeka okazją do pojawienia się na boisku w barwach The Blues po raz pierwszy od października. Jak donoszą media, Chelsea ma prowadzić po tym meczu rozmowy z utalentowanym Anglikiem odnośnie tego czy powinien zostać w klubie, czy też zbierać niezbędne doświadczenie będąc na wypożyczeniu.

Pomocnikiem Chelsea zainteresowane są kluby z Premier League, takie jak Watford, Middlesbrough oraz Swansea City. Sam Ruben także wolałby pozostać w Premier League zamiast odejść klubu z Championship, bowiem jego w swoich szeregach chętnie widziałyby zespoły z Newcastle i Brighton. Poza tym do gry może wkroczyć również klub z Bundesligi – Borussia Monchengladbach – w której na co dzień gra zawodnik Chelsea, Andreas Christensen.

Uważany za jednego z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia w Anglii, jeszcze nie tak dawno stawianego na równi z Dele Allim, zanotował w tym sezonie tylko jeden, 9-minutowy występ w Premier League. Antonio Conte może jednak niechętnie pozbywać się Rubena, po tym jak Chelsea opuścili już Oscar i John Obi Mikel.


Źródło: Daily Mail

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Przyszłość Rubena wyjaśniona po dzisiejszym spotkaniu w FA Cup?"

Powiadom o
czarnakawa
czarnakawa

tylko jeden, 9-minutowy występ – i wszystko w temacie, teraz rozpocznie się kolejna saga jego wypożyczeń- emenalo będzie w żywiole.

JanuszBiznesu
JanuszBiznesu

Sprzedać to nim złoży jaja.

blue4321
blue4321

Nalepsze rozwiązanie to wypożyczenie.

bouncemancfc
bouncemancfc

Sensowne wypożyczenie , a nie byle gdzie bez przeanalizowania, czy ma szansę na grę czy dany klub chce go jako zapchajdziure ?

blue4321
blue4321

Oczywiście,że sensowne np;Swansea,albo Brighton,ale wtedy na dwa lata z opcją skrócenia wypożyczenia,gdyby jakimś cudem nie dostali się do PL.

wpDiscuz