Osman: Chelsea nie dopuści do odejścia Terry’ego

tekst alternatywny

Leon Osman jest zdania, że wypożyczenie Terry’ego do Bournemouth byłoby dla Wisienek znakomitym ruchem. Wątpi jednak, że Chelsea zgodzi się na odejście swojego kapitana w styczniowym oknie transferowym. 36-latek nie otrzymuje wielu szans na grę od Antonio Conte. Do Chelsea wrócił także Nathan Ake, który będzie kolejnym zawodnikiem rywalizującym z Anglikiem o miejsce w składzie The Blues. Mimo to Osman jest przekonany, że Terry nie zmieni klubu już teraz.

– Gdyby Bournemouth pozyskało Johna, byłby to dla nich znakomity ruch. Mieć takiego piłkarza w składzie, z takim doświadczeniem, to duży bonus. Nie sądzę jednak, że Chelsea zdecyduje się na taki ruch. Wydaje mi się, że jego odejście w styczniu byłoby po prostu smutne.

– Jeśli zostanie do końca sezonu, a Chelsea uda się zatriumfować w Premier League, to będzie doskonały moment, by się pożegnać. Myślę, że John właśnie w taki sposób chciałby zakończyć swoją piłkarską przygodę z Chelsea.

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Osman: Chelsea nie dopuści do odejścia Terry’ego"

Powiadom o
kamilinho
kamilinho

To gadanie jest bezsensu JT nigdzie nie odejdzie na wyp, ja nie wiem na kij takie bajki ktoś rozsiewa

kakuta44
kakuta44

Mistrzostwo byłoby pięknym zwińczeniem jego wspaniałej kariery nie wyobrazam sobie aby grał dla innego klubu w lidze nie on poprostu nie wydaję mi sie to mozliwe

blue4321
blue4321

Wypożyczenie Zoumy do Bournemouth było by dobrym rozwiązaniem.

mansheal
mansheal

Chelsea jak Chelsea, wydaje ni sie że sam Terry nie chce od nas odchodzić. Mimo wszystko wysłał bym kogoś z naszych młodzików do nich zeby sie ogrywał w pierwszym składzie

wpDiscuz