Conte: Nie zamierzam ponownie zmieniać formacji

tekst alternatywny

Zapraszamy na pomeczową konferencję Antonio Conte.

– Z mojej perspektywy widziałem dobre spotkanie, dwóch świetnych drużyn. Kibice mogli podziwiać wielką intensywność gry. Nie należy zapominać, że przegraliśmy ze świetną drużyną.

– Tottenham trafił bramkę w najlepszym możliwym momencie dla siebie, jednocześnie w najgorszym dla nas. Potem strzelili drugą. Trzeba przyznać, że były to dwa bardzo podobne trafienia.

– Pochettino pracuje już z tym zespołem od kilku lat i ciągle go ulepsza. Osobiście twierdzę, że jego drużyna jest jedną z sześciu, które walczą o tytuł.

– Straciliśmy dwie podobne bramki, ale takie rzeczy się zdarzają. Wiem, bo sam byłem piłkarzem i doświadczyłem takich rzeczy. Po porażce zawsze trudno jest ukazać emocję. Ale ta porażka była inna, ponieważ pokazaliśmy, że jesteśmy zespołem, czego nie było widać w spotkaniach z Liverpoolem i Arsenalem.

– Zaczęliśmy proces budowy zespoły kilka miesięcy temu. To normalne, że ciągle może być jeszcze lepsi.

– Sądzę, że w grze o tytuł nadal znajduję się sześć zespołów, które także powalczą o awans do Champions League. Jedna z nich zostanie mistrzem.

[Pytanie o zmianę formacji po porażce] (śmiech) – To dziwne, że pytacie mnie o to po jednej porażce i 13 zwycięstwach z rzędu. Moje metody nigdy nie zmieniają się z powodu porażek czy zwycięstw. Próbujemy pracować z dnia na dzień. Moim priorytetem na kolejne dni jest to, aby odnieść kolejne zwycięstwo.

– Jesteśmy na czele tabeli z tymi samymi graczami, których mieliśmy w poprzednim sezonie. Musimy być z tego zadowoleni.

– Kłótnia Pedro i Costy? To normalna sytuacja na boisku, która pokazuje rozczarowanie z powodu nieudanej akcji.

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Conte: Nie zamierzam ponownie zmieniać formacji"

Powiadom o
KonraddT
KonraddT

Dostosował się do graczy i prawidłowo. Jednak nadal czegoś brakuje, więc pora na kilka transferów, zwiększenie rywalizacji w składzie i załatanie słabych punktów w drużynie.

Dane
Dane

W punkt.

ferdziu7
ferdziu7

Moim zdaniem mecz był nudny. 4 strzały celne przez cały mecz … Spurs zabiło grę Chelsea. Spurs wykorzystało większy wzrost, już w meczu ze Stoke Crouch robił co chciał głową w naszym polu karnym, teraz Ali. Azpilicueta nie powinien brać się do walki w powietrzu, przecież on jest nominalnie bocznym obrońcą (najniższy ze środkowych), no ludzie kochani …

selasie
selasie

” Moje metody nigdy nie zmieniają się z powodu porażek czy zwycięstw ” . Powiem Tyle że po porażce z Arsenalem przeszliśmy na 3-4-3 więc nie rozumiem tego zdania . PS. Cieszy fakt że nie zamierza kombinować z formacją 😉

bouncemancfc
bouncemancfc

Tak tylko, że przed porażką z Arsenalem nie było serii zwycięstw

selasie
selasie

Ale retard z Ciebie 🙁

wpDiscuz