Conte: Batshuayi i Zouma zagrają z Peterborough

tekst alternatywny

Zapraszamy na przedmeczową konferencję Antonio Conte.

– Ważne jest, aby podziękować za wszystko Mikelowi. W tym okresie kiedy ze mną pracował zawsze pokazywał odpowiednie podejście do treningów. Życzę jemu i jego rodzinie wszystkiego najlepszego. Grał przez wiele lat w tym klubie i był bardzo ważnym graczem tego zespołu. W życiu przychodzą takie momenty, kiedy chcesz coś zmienić, znaleźć po prostu nowe doświadczenie.

[O ofercie za Costę od jednego z klubów chińskiej Superligi] – Mam nadzieję, że oferty od klubów z Chin zakończą się na tych, które otrzymaliśmy za Oscara i Mikela.

[O komentarzach Costy na temat pracy sędziów] – Myślę, że Diego postępuje słusznie nie komentując ich pracy. We Włoszech istnieją spotkania z sędziami, podczas których sprawdzana jest ich forma. To wszystko ma na celu poprawę ich jakości.

– Mogę potwierdzić, że Michy ma dobrą okazję do gry w niedzielnym spotkaniu. To ważne dla niego jak i dla Diego, który grał ostatnio w wielu spotkaniach. Myślę, że będzie to świetna okazja do tego, by Michy pokazał jakie zrobił ostatnio postępy. Ciągle jest dla niego trudno przystosować się do tej ligi, ale bardzo mnie cieszy fakt, że nad tym mocno pracuje.

– Transfery? W styczniu zawsze jest trudno dokonywać pewnych roszad kadrowych, ponieważ zespoły nie chcą sprzedawać swoich graczy w takcie sezonu. Nie jesteśmy blisko żadnego z transferów, ale mamy pewne pomysły jakich graczy chcielibyśmy sprowadzić.

– Wiem jak dużą ranga cieszy się Puchar Anglii. Oglądałem go będąc we Włoszech. To ważne rozgrywki dla naszego klubu. Mam wielki szacunek do FA Cup, ale to jest także dobra okazja dla mnie, aby dać szanse niektórym zawodnikom, grającym mniej w ostatnim czasie.

– Wiem, że piłkarze Peterborough będą mieć wielką motywację. Dodatkowo ma przyjechać ponad siedem tysięcy ich sympatyków.

– Mundial z 48 zespołami? Trudno jest odnieść mi się do takiej decyzji. Jednak jeśli jest ona podjęta, to FIFA musi mieć jakiś dobry powód, aby ją podjąć.

– Po przegranej ze Spurs jesteśmy rozczarowani, to normalna reakcja. Mimo to nie możemy się załamywać jedną porażką, tym bardziej, że wygraliśmy 13 wcześniejszych spotkań.

– Zouma jest gotowy, aby rozegrać spotkanie. Jestem zadowolony z pracy jaką wykonuje. On zasługuje na grę, a najbliższe spotkanie to świetna okazja do tego.

– Uraz Kurta był straszny, o czym doskonale wiedział. Rozmawiałem z klubem w maju na ten temat. Z tego powodu wiedzieliśmy, że będzie potrzebował czasu, aby całkowicie wrócić do pełnej sprawności. Jego powrót powoduje, że nie widzę pilnej potrzebny kupna środkowego defensora w styczniu.

Dodaj komentarz

13 komentarzy do "Conte: Batshuayi i Zouma zagrają z Peterborough"

Powiadom o
frankie9537
frankie9537

Dobre informacje od Antonio. Najwyższa pora by zobaczyć w akcji Michy’ego i Kurta. Mam nadzieję, że na boisku pokaże się też RLC.

KonraddT
KonraddT

Oby wrócił cały Zouma, odważny i pewny punkt defensywy. Boję się, że stracił wiele ze swoich zalet podczas tej przerwy.

JanuszBiznesu
JanuszBiznesu

Nawet jak Batshuayi strzeli 5 bramek to Conte i tak mu nie da szansy w następnym spotkaniu.

blue4321
blue4321

W końcu będziemy mogli podziwiać fantastyczne wślizgi Zoumy.

Tito

Szkoda, że nikt go nie spytał o sytuację Kenediego. Mógłby dostać szansę w tym meczu.

Kony
Kony

Jakby dostał szansę w tym meczu to potem brak możliwości wypożyczenia go do innego klubu na resztę sezonu.

mansheal
mansheal

Jeden z dwójki Kenedy, Musonda powinien zostać u nas. Skoro Musonda prawdopodobnie idzie do Romy to nasz prezydent mogł by zagrać

kamilinho
kamilinho

W końcu Zouma zagra już nie moge sie doczekać

Didiii11
Didiii11

KOCUR ZOUMA WRACA!!! <3

Dane
Dane

Świetna informacja dotycząca dodatkowego ŚO.

Adi92
Adi92

po co ŚO? jest Luiz, Cahill, Terry, Zouma, jak trzeba to Ivanovic a w lecie wraca Christense.

Dane
Dane

To też napisałem, nie wiem czego się czepiasz.

boruc
boruc

Alonso chyba też na ŚO może grać?

wpDiscuz