Butcher: Terry zostanie w Chelsea

tekst alternatywny

Legenda angielskiej piłki – Terry Butcher – uważa, iż transfer Johna Terry’ego do Bournemouth jest mało prawdopodobny, zaś sam kapitan Chelsea poczeka do końca sezonu z decyzją o swojej przyszłości. Po tym jak Nathan Ake powrócił do Londynu z wypożyczenia, Wisienki są zdesperowane, aby znaleźć wzmocnienie na pozycji środkowego obrońcy. Lecz legenda reprezentacji Anglii – Butcher – uważa, że Terry musiałby poważnie zastanowić nad opuszczeniem Chelsea z uwagi na fakt, iż The Blues walczą w tym sezonie o mistrzostwo i byłaby to prawdopodobnie ostatnia okazja dla kapitana do wzniesienia trofeum Premier League.

– Nie ma wątpliwości, że Terry pomógłby takiemu zespołowi jak Bournemouth. Pomógłby tym młodszym zawodnikom i z pewnością wpasowałby się w panującego tam dobrego ducha zespołu – to bardzo dobra drużyna piłkarska. Sądzę jednak, że nie trafi do nich. Myślę, że będzie chciał pozostać w Chelsea i poczekać na zakończenie sezonu, a następnie podjąć decyzję dokąd uda się latem.

– Wiele wskazuje na to, że nie otrzyma od Chelsea nowego kontraktu z uwagi na fakt w jaki Chelsea gra oraz jak promują piłkarzy – sprowadzili przecież Nathana Ake z wypożyczenia w Bournemouth.  Możliwości wyboru dla Johna są obecnie bardzo ograniczone.

– Uważam, że pozostanie i będzie chciał być częścią drużyny, która zdobywa tytuł mistrzowski, taka być może będzie Chelsea na koniec sezonu. Wtedy zobaczymy co się stanie z jego przyszłością.


Źródło: talkSPORT

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Butcher: Terry zostanie w Chelsea"

Powiadom o
JanuszBiznesu
JanuszBiznesu

Czemu on jest cały we krwi?

frankifan
frankifan

Nie to ze sie czepiam ale nie zaczyna sie zdania od lecz😉

To ze Terry u nas zostanie jest pewne nawet jakby mialby grac tylko w FA Cup. Nie wiem w ogole skad pismakom sie nagle wzial ten pomysl.

blue4321
blue4321

Przecież to oczywiste, że Terry zostaje.

Dane
Dane

Niech biorą Zoume.

wpDiscuz