7 wniosków po meczu z Peterborough

tekst alternatywny

  1. Ruben Loftus-Cheek w końcu dostał poważną szansą, co najważniejsze – wykorzystał ją. Ruben zagrał świetne spotkanie, śmiało można nazwać go zawodnikiem meczu.
  2. Batshuayi jak najszybciej powinien szukać nowego klubu. Widać, że brak regularnej gry mu nie służy. Dodatkowo grał dzisiaj bardzo samolubnie.
  3. Kurt Zouma w końcu wrócił do gry. Nie był to wymarzony powrót, po Francuzie widać, że sporo nie grał w piłkę.
  4. Begovic co miał i mógł obronić obronił, aż dziwne, że godzi się na rolę rezerwowego w Chelsea. Niejeden menedżer chciałby mieć takiego pierwszego bramkarza.
  5. Cieszy spora liczba minut jaką Conte dał młodym zawodnikom. Chalobah i wspomniany Ruben pokazali, że zasługują na więcej szans.
  6. Atmosfera na Stamford Bridge przypominała dzisiaj bardziej piknik niż mecz, ale czego można się spodziewać, gdy naprzeciwko staje taki rywal.
  7. Skuteczność i wykończenie zawodników Chelsea pozostawia wiele do życzenia. Trzeba jednak pochwalić Pedro, trafić z pięciu metrów w poprzeczkę też trzeba umieć.

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "7 wniosków po meczu z Peterborough"

Powiadom o
pinkman
pinkman

Dobrze, żeby to było te 5 metrów xd

adasdas
adasdas

A eksperci na grupie cały czas wyśmiewali RLC, chyba oglądali inny mecz. Smucił widok tłumnie wychodzących kibiców przed zakończeniem spotkania.

czarnakawa
czarnakawa

wniosek nr 8, widać ewidentnie brak mosesa na prawej flance.

DannyRose
DannyRose

Batshuayi zagrał niezły mecz a samolubny był tylko na początku bo chciał koniecznie coś dzisiaj strzelić.

Arek Franckowski

Zgadza się, druga połowa zdecydowanie inna w jego wykonaniu.

ferdziu7
ferdziu7

Aina chyba się naoglądał Ronaldinho z czasów PSG i Barcy, szkoda tylko, że mu nie wychodziło. Batshuayi wydawał się, jakby robił łaskę, że wyszedł w ogóle na boisko. Zouma musi iść na wypożyczenie, żeby złapać gry, bo widać, że nie jest ogarny po rocznej przerwie w grze. Na plus z młodych RLC i Chalobah

wpDiscuz