Zakładamy stowarzyszenie!

tekst alternatywny

Tak jak wspomniałem na dzisiejszym zlocie zakładamy stowarzyszenie kibiców Chelsea w Polsce. Przyczyn jest wiele, większość pojawiło się jednak w ostatnich tygodniach.

Przede wszystkim od zawsze dążyliśmy do tego, by połączyć całą społeczność fanów The Blues, w tym celu powstał fanpage, grupa oraz portal. Pracowaliśmy dwa lata, aby stworzyć ogromną społeczność związaną z Chelsea. Stąd jakiś czas temu wystąpiliśmy z propozycją połączenia dwóch stowarzyszeń z naszym portalem, tak aby kibice mogli znaleźć wszystko w jednym miejscu.

Ubolewamy że nasza propozycja nie została pozytywnie rozpatrzona przez osoby zarządzające oboma stowarzyszeniami. Dodatkowo doświadczyliśmy bardzo nieprzyjemnych sytuacji, gdzie członkowie naszej grupy byli niejednokrotnie obrażani, a nasza grupa była celem ataków członków jednego ze stowarzyszeń.

Po tych wszystkich wydarzeniach zostaliśmy również pozbawieni prawa do przebywania na grupie dyskusyjnej jednego ze stowarzyszeń, co oznacza dla nas brak szans na zakup biletu czy wyjazd na mecz przy pomocy tego fanklubu.

Zamierzamy zbudować wszystko od postaw. Uznaliśmy więc, że najlepszym i jedynym wyjściem będzie stworzenie stowarzyszenia, które od początku sezonu 2017/18 stanie się oficjalnym fanklubem.

Zależy nam na tym, by wszyscy fani Chelsea byli zjednoczeni pod jednym szyldem. Chcieliśmy osiągnąć to poprzez połączenie, jednak nie każdemu zależy na tym by łączyć.

Chcemy także znacznie rozbudować naszą działalność charytatywną, wobec tego duży procent ze składki członkowskiej będzie przeznaczany na wpłaty dla potrzebujących. Zapiszemy to w swoim statucie.

Dzisiejszy zlot stanowi wspaniałe fundamenty pod takowe stowarzyszenie. Uważamy, że spotkanie w Warszawie to zaledwie początek wspaniałej przygody naszej społeczności.

W najbliższych dniach będziemy informować o kolejnych etapach dotyczących kwestii formalnych. Przed nami bardzo dużo pracy, aby wraz z początkiem nowego sezonu Blue Lions Poland zostało oficjalnym stowarzyszeniem kibiców Chelsea.

Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Zakładamy stowarzyszenie!"

Powiadom o
JanuszBiznesu
JanuszBiznesu

Bardzo dobry pomysł, skoro innym grupom nie zależy na stworzeniu jednego wielkiego stowarzyszenia, tylko na łechtaniu swojego ego, to jestem jak najbardziej z wami.

Damolka
Damolka

Szacun za to, bo tak powinno być jedna wielka niebieska rodzina 🙂
wypad z tymi co dają łapki w dół 😛

czarnakawa
czarnakawa

będę w strukturach głównych tego stowarzyszenia?

Friss
Friss

jak weźmiesz się za udzielenie odpowiedzi na pytania z wywiadu 😛

kamilinho
kamilinho

Powodzenia bo na pewno się przyda

preak
preak

Wjeżdżam w to, jestem z Wami.

blue4321
blue4321

Brawo i życzę powodzenia.

Szeryf
Szeryf

Szacunek.

wpDiscuz