Pedro: Zaufanie kluczem do odrodzenia Chelsea

tekst alternatywny

Skrzydłowy Chelsea, Pedro, uważa, że dobra postawa niebieskich w tym sezonie jest spowodowana tym, że Antonio Conte darzy zaufaniem swoich piłkarzy.

Zeszłego sezonu Chelsea nie może zaliczyć do udanych, bowiem zajęli dopiero miejsce na 10 pozycji. Teraz jest zupełnie inaczej, można śmiało powiedzieć, iż ten zespół odżył na nowo. Zmiana formacji, powrót do formy Edena Hazarda i Diego Costy sprawił, że Chelsea jest obecnie liderem Premier League i ma sześć punktów przewagi nad drugim Liverpoolem.

– W mojej piłkarskiej karierze miałem okazję pracować już z naprawdę dobrymi trenerami takimi jak: Pep Guardiola i Vicente del Bosque. Jednak jest jedna rzecz, która mnie zaskoczyła u Antonio Conte, to w jaki sposób nasz zespół wrócił na właściwe tory. To niesamowite, iż w tak krótkim czasie Conte tego dokonał – wyjaśnił.

– Antonio od samego początku nam zaufał, a potem zaczęliśmy wygrywać swoje mecze. Wiara w nas sprawiła, iż możemy dalej wygrywać spotkania, a co najważniejsze wygrać ligę. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Ufamy sobie nawzajem, dzięki temu gramy na większym luzie i z większą pewnością siebie – podsumował.

 

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Pedro: Zaufanie kluczem do odrodzenia Chelsea"

Powiadom o
kamilinho
kamilinho

Jak dla mnie Pedro gra tak samo beznadziejnie jak w tamtym sezonie wiec w Styczniu won

TheTank
TheTank

Chyba poprzedni sezon kiedy Pedro przyszedł z Barcelony, w której zdobywał co sezon trofea był najgorszy w jego karierze. Facet przychodzi pod koniec letniego okienka 2015 roku do mistrza kraju i ten sezon okazuje się najgorszy dla The Blues od wielu wielu lat. Myślę, że Pedro był jednym z pierwszych zawodników, który myślał by opuścić Chelsea w poprzednim okienku.

wpDiscuz