Mamy już sześć miesięcy! :)

tekst alternatywny

Równo 6 miesięcy temu pokazaliśmy stronę całemu światu. Był to dla nas ogromny krok w przód, zupełnie nowa przygoda, bowiem wówczas mało kto znał się na prowadzeniu strony.

Dzięki wam jednak strona rozwijała się w ogromnym tempie i dzisiaj mogę powiedzieć, że założenie jej było fantastyczną decyzją. Wielu z was mogło mieć wątpliwości, czy poradzimy sobie z dodawaniem treści tak często jak na fanpage, czy daliśmy radę? Oceńcie sami.

Przez pół roku na stronie pojawiło się 3326 wpisów. Przez portal przewinęło się 87 tysięcy unikalnych użytkowników. Najlepsze wpisy były czytane po kilka tysięcy razy. To coś niebywałego.

Chcę podziękować przede wszystkim moim redaktorom, którzy w pocie czoła pracowali na ten sukces. Tak czy inaczej nie zamierzamy spoczywać na laurach, musimy znacznie polepszyć te liczby w roku 2017.

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Mamy już sześć miesięcy! :)"

Powiadom o
challenge
challenge

bardzo dobra strona … uciekłem z chelsealive (pewnie jak 90% z nas) bo tam panuje jakby to powiedzieć „autokratywna dyktatura admina”. tępy na zmiany, nie dzielący się władzą, no i myślący po swojemu … co prawda stara się, artykuły są na bieżąco, ale dla mnie to za mało … reasumując – nie panuje nad wszystkim, a upiera się, że wcale nie … ucieszyło mnie, że to stroną kieruje kilka osób (i to wystarczy), chłopaki w Was siła 🙂

kamilinho
kamilinho

Byle nie stać w miejscu a bd OK GL HF

Dominik146
Dominik146

Elegancko

blue4321
blue4321

Ogromne brawa,że w tak krótkim czasie udało wam się tyle osiągnąć,oby tak dalej.

Dane
Dane

Niezła robota. Oby tak dalej.

wpDiscuz