Connect with us

Newsy

List otwarty do zarządów Chelsea Poland oraz True Blues Poland!

Gdy zaczynaliśmy tworzyć grupę, byliśmy świadkami kilku ‘starć’ pomiędzy członkami obu fanklubów. Postanowiliśmy więc, że chcemy uchronić naszą społeczność od tego wszystkiego, odcięliśmy się od obu tworów. Obiecaliśmy jednak, że gdy powstanie jedno, wielkie stowarzyszenie to chętnie je wesprzemy.

Stąd nasz apel do ludzi zarządzających oboma fanklubami. Połączmy się! Proponujemy to, abyśmy razem tworzyli wielką społeczność polskich fanów The Blues. Co proponujemy? Całkowitą reorganizację pracy każdej z trzech stron.

My możemy zaproponować portal, który odwiedza dziennie kilka tysięcy ludzi. Dajemy także fanpage, który ma już 12 tysięcy polubień, mamy również największą aktywną grupę polskich fanów The Blues. Chelsea Poland to wieloletnie doświadczenie i tradycje, chcielibyśmy czerpać z wiedzy tak zaprawionych w ‘bojach’ ludzi. True Blues natomiast to aktywni członkowie, częste zloty oraz spotkania. Zapraszamy więc oba stowarzyszenia do tego, aby działali wspólnie z nami pod jedną banderą. Nasza strona oraz grupa stanie się również waszym domem, gdzie wspólnie będziemy budować jedną społeczność, wy dacie nam struktury oraz doświadczenie, razem stworzymy trójnóg, który nigdy nie upadnie.

Chcemy aby każda ze stron czuła, że znaczy coś w tym sojuszu. Proponuję więc, aby nowym fanklubem rządziła osoba spoza redakcji czy zarządów obu stowarzyszeń. Proponuję aktywnego użytkownika grupy oraz członka True Blues, Tomasza Plenznera. Tomasz jeszt jednym z bardziej zaangażowanych działaczy w Warszawie, dlatego on mógłby pokierować tym wszystkim z centrum kraju. Mam nadzieję, że Tomasz zgodziłby się na to, by poprowadzić jedyny i największy fanklub Chelsea w historii naszego kraju. Dodatkowo, zarząd fanklubu byłby złożony z takiej samej ilości członków True Blues, Chelsea 24 News oraz Chelsea Poland. Proponuję po dwóch członków z każdej ze stron. Chcemy również, aby nowy zarząd wybrał nazwę dla nowopowstałego tworu.

Uważam, że powinniśmy razem pójść w stronę łączenia fanów, zamiast ciągle ze sobą walczyć. Połączmy swoje doświadczenie i różne atuty, by stworzyć coś fantastycznego

13 komentarzy

Dodaj komentarz

13 komentarzy do "List otwarty do zarządów Chelsea Poland oraz True Blues Poland!"

Powiadom o
kapecfc
kapecfc

A co z innymi portalami serio ten klub w Polsce ma najwiecej stron chyba z 4-5 kibice Arsenalu czy mu to mają max po 3 strony . Gdyby to wszystko złączyć do kupy to jeden portal miałby codziennie w cholere wejść i komentarzy.

michal
michal

O! Bardzo odważna propozycja. Prawdę mówiąc trudno mi sobie wyobrazić jakby to miało ściślej wyglądać, ale czekam na postanowienia True Blues Poland i Chelsea Poland 🙂

Tito
No fajna inicjatywa tylko czego wy tak właściwie konkretnie oczekujecie od tego połączenia się wszystkich stron, jak by to miało funkcjonować? Bo pisanie pierdół w stylu stwórzmy trójnóg który nigdy nie upadnie to każdy potrafi, ale co ma z tego konkretnie wynikać. Druga sprawa to, to co się dzieje na grupie to jest jakaś totalna kompromitacja niestety również administracji tej strony. Wrzuciliście ten list wczoraj późnym wieczorem, a dziś już zabraniacie nawet używać nazwy TBP czy CP w dyskusji na ten temat, bo obraziliście się że coś tam wam napisał gościu z fejk konta i jeszcze automatycznie doczepiliście temu kolesiwi… Czytaj więcej »
dirty
dirty

Całkowicie zgadzam się z Tito – ‚połaczmy sie’ ‚oferujemy Wam’ i taki tam pijar. Rozumiem, że strony stowarzyszeń miałyby zostać przekierowane na chelsea24 – one by zniknęły z korzyścią dla tego portalu, a czemu nie odwrotnie, może chelsea24 przekierować na trueblues?
Niech każdy byt żyje sobie oddzielnie i ma swoich fanów, korporacje to zło tego świata!

czarnakawa
czarnakawa

Haha do ‚zarządów’ grubo.

TheTank
TheTank

True Blues to jedna wielka propaganda

Vigmarr
Vigmarr

Wątpię żeby do tego doszło. True Blues zarządzają cwaniaki, spośród których, niektórzy próbują wykorzystać naiwnych, żeby się wzbogacić. Gdyby do tego doszło, mogli by stracić swoje źródło dochodów.

kamilinho
kamilinho

W tym kraju nigdy i w niczym nikt się nie połączy za dużo osobistych interesów

jasiuu
jasiuu

Jakby ktoś się jeszcze łudził – na razie wygląda na to, że wszystko upadło

ziomek32
ziomek32

Panowie fajny pomysł ale czy na pewno dobry…
Lubię wasze artykuły dla mnie jesteście najlepsi w Polsce jeśli chodzi o CFC i szczerze wolałbym żebyście się nie łączyli.
Świetnie piszecie,podajecie mega szczegółowo wszystkie informacje,wywiady itp,a boję się że po tym zabiegu może się to zmienić.

Krzysiek
Krzysiek

Niekoniecznie musi tak być, może być nawet tak, że newsów będzie jeszcze więcej, bo więcej osób będzie o to dbać i będą zwracać większą uwagę na treść i jakość artykułów pojawiających się na stronie. Jedyną obawą może być to, że będzie dochodzić do sporów.

Dane
Dane

A gdzie Clive ? Aa no tak..

Krzysiek
Krzysiek

Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Popieram inicjatywę.

wpDiscuz

Ostatnie tematy na forum

Najlepsi komentatorzy:

Zdjęcie profilowe Lunatic
Lunatic
24 comments
Zdjęcie profilowe Blue4321
blue4321
21 comments
Zdjęcie profilowe Kamilinho
kamilinho
19 comments
Zdjęcie profilowe Dane
Dane
18 comments
Zdjęcie profilowe Qorisend
qorisend
13 comments

Najlepsi redaktorzy:

Zdjęcie profilowe Edge
Adam Pera
66 posts
Zdjęcie profilowe Stains
Krystian Dorota
58 posts
Zdjęcie profilowe Rafał Hydzik
Rafał Hydzik
50 posts
Zdjęcie profilowe Loki
Bartosz Dąbrowski
46 posts

More in Newsy

Przejdź do paska narzędzi