Conte: Nie mogę zagwarantować, że Fabregas z nami zostanie

tekst alternatywny

Zapraszamy na konferencję prasową Antonio Conte przed spotkaniem z Sunderlandem..

– Kontuzje? Na ten moment nie wiem wszystkiego na sto procent. Dopiero dzisiaj upewnimy się, że wszystko jest w porządku ze zdrowiem zawodników.

– Nowy kontrakt dla Azpilicuety bardzo mnie cieszy. Cesar bardzo mi imponuje swoim zaangażowaniem i możliwością gry w różnych strefach boiska. To fantastyczny gracz.

– Jeśli spojrzymy na ostatnie wyniki Sunderlandu i sporządzimy z nich tabele – ich ekipa zajmowałaby piątą lokatę. Choćby z tego powodu musimy na nich bardzo mocno uważać.

– Jesteśmy gotowi, aby rozgrywać spotkania w ciągu kilku dni. Pracowaliśmy mocno na treningach, aby w okresie  świątecznym poradzić sobie na boisku. Czy będziemy kontynuować passe zwycięstw? To bardzo trudne, choć mam taką nadzieję. Tak czy siak, dziewięć wygranych z rzędu to fantastyczny rezultat.

[Pytanie dotyczące walki o ligowy tytuł] – Myślę, że opinie na ten temat bardzo szybko się zmieniają, a to niezbyt mi się podoba. Cztery, pięć miesięcy temu nikt nie dawał nam szans na ligowy tytuł.

– Czy taka seria zwycięstw, jaką obecnie notujemy ma szanse się utrzymać? Szczerze? Nie. I to nie dlatego, że nie wierze w swój zespół. Znam po prostu wartość naszej ligi.

– Diego ma fantastyczny sezon. Jestem z niego zadowolony. On pokazuję wielką pasję do gry i robi to we właściwy sposób.

– Terry nadal jest naszym kapitanem. Myślę, że wykonuje świetną pracę w zespole. Obecnie nie gra w pierwszym składzie, ale bardzo nam pomaga jego obecność w szatni. John kocha ten klub. Sądzę, że nie ma co wybiegać tak daleko w przyszłość. Ważne jest to co tu i teraz.

– Nie mogę zagwarantować, że Fabregas z nami zostanie. To niemożliwe, aby coś zadeklarować w futbolu. Przeciwko City zagrał świetne spotkanie i był kluczowym elementem tego spotkania. On zawsze jest dla mnie dobrym wyborem do składu, to ważny gracz dla naszej kadry.

– Transfer Azpilicuety w 2012 roku był bardzo dobry dla klubu. To świetny zawodnik. Jaka jest jego cena? Nie wiem, ale na pewno wiem, że ma ogromną wartość.

– Nowa umowa dla Terry’ego? Klub praktykuje rozmowy w dalszej części sezonu, nie skupiamy się teraz na tej sytuacji.

– Jestem pewien, że Ruben ma wielki potencjał, aktualnie jest w naszej drużynie, ale w tym sezonie zmagał się z kilkoma drobnymi urazami. To ważne, aby pokazywał swój talent do gry i nadal się poprawiał w wielu aspektach. Teraz mogę na niego liczyć przy wyborze składu. Będzie jednak moment, w którym jego przyszłość zostanie omówione na moim spotkaniu z zarządem.

– Kenedy wrócił do Chelsea. On nie występował regularnie w Watford, więc była to najlepsza z możliwych decyzji. W ciągu następnego miesiąca ocenię jego wartość dla zespołu i wówczas podejmiemy decyzję.

– Mecze w trakcie świąt Bożego Narodzenia? Jestem przyzwyczajony do rozłąki z rodziną, ale tak czy siak będzie to dla mnie nowe doświadczenie. W przeszłości właśnie w okresie świąteczno-noworocznym zawsze spędzałem czas przy lidze angielskiej.

– Ronaldo z Messim walczą o nagrodę dla najlepszego piłkarza globu w każdym roku. To wielcy mistrzowie. Myślę, że w kadrze możemy mieć zawodników, którzy w przyszłości zdobędą Złotą Piłkę.

Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Conte: Nie mogę zagwarantować, że Fabregas z nami zostanie"

Powiadom o
michal
michal

Oby Ruben dostał niedługo jakieś szanse, bo martwi mnie jego obecna sytuacja :/

kamilinho
kamilinho

Czyli RLC idzie won na wypożyczenie = początek końca chłopaka

Jankes66
Jankes66

Ciekawa konfa 😉 co do passy zwycięstw to liczę ze do konca grudnia jeszcze się utrzyma 😀😊

czarnakawa
czarnakawa

uważam że możesz się przeliczyć, ale to moje prywatne zdanie.

fabs4costa19
fabs4costa19

Wiadomo inne mądrzejsze kluby są nim zainteresowane, bo gra dobrze. Nic w tym dziwnego. Inna sprawa, że ratował kilka razy dupę Antkowi.

Ozzy
Ozzy

– Ronaldo z Messim walczą o nagrodę dla najlepszego piłkarza globu w każdym roku. To wielcy mistrzowie. Myślę, że w kadrze możemy mieć zawodników, którzy w przyszłości zdobędą Złotą Piłkę.

Kurcze, za dużo ostatnio Antek słodzi temu Pedrylowi.

fabs4costa19
fabs4costa19

mówił o maticzu…

bouncemancfc
bouncemancfc

Żal mi ciebie

wpDiscuz