Keown: Chelsea ma więcej odpoczynku? To niesprawiedliwe

tekst alternatywny

Martin Keown uważa, że Chelsea ma niewielką przewagę nad rywalami do tytułu w postaci dłuższej przerwy w okresie świąteczno-noworocznym. The Blues rozegrają trzy spotkania przez dziesięć dni podejmując kolejno Bournemouth, Stoke oraz Tottenham. Na odmiennym biegunie znajduje się Liverpool, który będzie musiał zmierzyć się z trzema przeciwnikami w ciągu siedmiu dni. Zapytany o terminarz poszczególnych zespołów, Keown powiedział:

– To ułatwia sprawę Chelsea. Moim zdaniem, każda drużyna powinna mieć taką samą liczbę dni odpoczynku pomiędzy kolejnymi spotkaniami. Terminarz nie powinien faworyzować którejkolwiek ze stron.

– Jako piłkarz musisz wyznaczyć sobie odpowiednie tempo właśnie w okresie świąteczno-noworocznym. Jeśli jesteś przez większy czas poza domem, to staje się niezwykle męczące. Pamiętam, że będąc piłkarzem Aston Villi graliśmy w Boxing Day, a następnie udaliśmy się od razu do hotelu przygotowywać się do następnego spotkania.

Dodaj komentarz

10 komentarzy do "Keown: Chelsea ma więcej odpoczynku? To niesprawiedliwe"

Powiadom o
TheTank
TheTank

Byłby piłkarz Arsenalu…i wszystko jasne.

Grant93
Grant93

Już niech się nie zesrają bo gdyby to kto inny miał więcej wolnego czasu to żaden by ryja nie otworzył, ale to Czelsi, zaraz trzeba się dopierdolić, znawcy za dyche.

blue4321
blue4321

Kto powiedział,że życie jest sprawiedliwe? 🙂

Adrian98

W końcu coś jest na korzyść Chelsea to wielce niesprawiedliwe xD

kamilinho
kamilinho

My tego kalendarza nie układaliśmy a teraz że mamy lidera to juz do wszystkiego sie dopierdalają

Dane
Dane

Jak w lutym w ciągu 3 dni, będzie mecz z Liverpoolem i Arsenalem, to też tak powie?

Majki93
Majki93

Teraz będą się łapać na każdy szczegół ale to chodzi o to żeby zdobyć więcej jedną bramkę więcej i tyle.Nikt nie mowil ze chelsea bedzie gdzie jest w tej chwili. Trochę nie fair mówić że leicester miało więcej czasu w tamtym roku dlatego wygrali tak samo chelsea gra bo oni najlepiej wykorzystują swoją sytuację.

EjStyle
EjStyle

A wie co znaczy słowo „rotacja składem” ????

fabs4costa19
fabs4costa19

a kto powiedział, że życie jest sprawiedliwe

JanuszBiznesu
JanuszBiznesu

Raz my mamy lepiej, a raz Liverpool, tak już po prostu jest i niech sie pan z tym pogodzi panie Keown.

wpDiscuz