Conte: Wysłanie Batshuayiego na wypożyczenie byłoby porażką

tekst alternatywny

Zapraszamy na konferencję prasową Antonio Conte po meczu z Bournemouth.

– Sądzę, że mierzyliśmy się dziś z dobrym przeciwnikiem. Oni próbowali zatrzymać nas zmieniając swoją formację na 3-5-2.  Jestem zadowolony z tego zwycięstwa, ponieważ nie jest łatwo wygrać 12 spotkań z rzędu. Cieszę się z tego wyczynu, ponieważ moi gracze na to zasłużyli.

– Hazard, Pedro i Willian zagrali świetne zawody. Po meczu z Crystal Palace momentalnie im przekazałem, że musimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie do gry bez Diego. Postanowiliśmy wybrać taki wariant gry. Jestem z niego zadowolony. Sądzę, że Michy jest naprawdę dobrym graczem, ale nie na tyle doświadczonym.

– Przed każdym meczem staram się podjąć jak najlepsza decyzję dla zespołu. Jestem pewien, że Michy dostanie szansę, aby pokazać swoje umiejętności.

– Czy Michy odejdzie na wypożyczenie? Nie. To nowy zawodnik w naszej kadrze. Wysłanie go na wypożyczenie byłoby porażką dla klubu jak i dla mnie jako trenera. Musimy nadal pracować nad jego rozwojem każdego dnia, aby spróbować poprawić jego grę i umiejscowić go w najlepszej pozycji dla zespołu.

– Nie jestem zaskoczony talentem, jaki posiada Eden. Widziałem go jednak na żywo tylko w spotkaniu przeciwko włoskiej kadrze. Resztę widziałem w telewizji.

– To fantastyczne widzieć Edena z piłką przy nodze. Także cieszy mnie to jak radzi sobie bez niej. On wykonuje świetną pracę w obu tych elementach.

– Myślę, że dzisiaj pokazaliśmy, iż poradzimy sobie w każdej sytuacji. Wielu ludzi oczekiwało, że stracimy punkty bez Diego i N’Golo. Tak się jednak nie stało

– Seria zwycięstw i rekordy niezbyt mnie obchodzą. Najważniejsze jest dla mnie to, że za 12 wygranych mamy 36 punktów. Mam nadzieję, że taką serię będziemy mogli zachować do końca rozgrywek ligowych, choć wiem, że to bardzo trudne.

Dodaj komentarz

11 komentarzy do "Conte: Wysłanie Batshuayiego na wypożyczenie byłoby porażką"

Powiadom o
kamilinho
kamilinho

FA Cup bd jego

rahman
rahman

No byłoby.

MostDope
MostDope

Porażką to był jego transfer

JanuszBiznesu
JanuszBiznesu

Porażką to było wpuszczenie go na 6 sekund

TheTank
TheTank

Szkoda Mi Michy’ego, serio 🙁 Jednak jak widać, chyba Conte wie lepiej, że nawet bez typowego napastnika możemy strzelić bramki. Mimo wszystko chciałem zobaczyć Belga chociaż na 20 minut…

Ar2r
Ar2r

NO dobra jest młody, ale przecież przed nim weszli młodsi tacy ja Chalobah czy Aina. Co Conte szkodziło dać mu te 15/20 minut jak już było po meczu? To był ewidentny plaskacz w twarz Michiego. Dziwię się że on tego nie komentuje i czeka na swoją kolej która w tym sezonie może już nie nadejść ( ewentualnie puchar). Nie chcę widzeć ŻADNEGO nowego napastnika dopóki Belg nie dostanie poważnej sznasy

Torox
Torox

dokładnie, ja rozumiem że jak diego jest w takiej formie to musi grać od początku i czasem aż szkoda ściągać go z boiska ale faktycznie wpuszczanie belga na dosłownie ostatnie 2 czy 3 minuty to jak strzał z liścia

Torox
Torox

nie ma to jak mówić że michy jest młody i nie doświadczony a potem wpuszczać na boisko aine i cholobaha którzy są młodsi i mniej doświadczeni 😀

KonraddT
KonraddT

idealne podsumowanie. Twój komentarz zasługuje na odpowiedz Conte bo trafiłeś w punkt 😉

Damolka
Damolka

Antek dobrze prawi na wypożyczeniu może i złapałby doświadczenia, ale pod okiem samego Antka może zyskać więcej i do tego obserwować Coste, Hazarda i resztę. Myślę, że przyjdzie Jego czas i planem B Antka w drugiej połowie sezonu będzie gra na dwóch napastników.

blue4321
blue4321

Czyli pewnie go sprzedamy.

wpDiscuz