Agent: Oscar dużo ryzykuje

tekst alternatywny

Pomocnik Chelsea, Oscar zdecydował się odejście do Shanghai SIPG za 60 milionów funtów. To odejście skomentował agent Kevina De Bruyne, Patrick De Koster.

25-latek ma zarabiać 400 tysięcy funtów tygodniowo. Warto podkreślić, że sam zawodnik w tym sezonie pełnił rolę wyłącznie rezerwowego. Oscar ma być jednym z najlepszych graczy w Chinach, w dodatku wydaje się, że najlepsze lata są jeszcze przed nim.

– Oscar musi zrozumieć, że gra w piłkę nożną jest czymś więcej niż tylko zarabianiem pieniędzy. Gdybym ja był jego agentem, nie wiem czy byłbym za tym transferem do Chin. Uważam, że istnieje duże ryzyko jego zapomnienia w świecie futbolu. Jednakże z drugiej strony po czterech latach spędzonych w tym klubie można mieć na koncie 160 milionów, to nie może być tak źle?

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Agent: Oscar dużo ryzykuje"

Powiadom o
challenge
challenge

ufffff! nareszcie sie go pozbyliśmy … i to za jaką kasę … nie dziekuje mu za żadne bramki, bo byle jaki pilkarz (majac takie zaufanie trenerow) osiągnąłby więcej … szczerze …

kamilinho
kamilinho

Jedzmy na presezon do Chin i zagrajmy z nim sparing

TheTank
TheTank

Niektóre nazwy tytułów tutaj na stronce są tak mylne jak robią to stronki, które zarabiają na tym by ludzie wchodzili na to…żenujące.

blue4321
blue4321

Coś za coś. W Europie mógłby coś osiągnąć i sporo zarobić,w Chinach tylko więcej zarobi.

wpDiscuz