Connect with us

Newsy

Zabrakło chęci – odpuszczamy!

Przy założeniu tej strony mieliśmy proste cele – stworzyć serwis, gdzie każdy będzie mógł znaleźć miejsce dla siebie. To wszystko dla was, użytkowników! Z niepokojem obserwujemy jednak coraz większy brak aktywności na forum, o ile strona prosperuje coraz lepiej, o tyle sytuacja na forum wygląda wiele gorzej niż na początku. Znam jednak powód takiej przyczyny – podałem go w tytule newsa.

Chciałem aby był on ‚chwytliwy’, ponieważ mamy dla was ciekawe informacje. Po każdym miesiącu będziemy wybierać użytkownika miesiąca forum, takowy użytkownik musi spełnić dwa wymagania – mieć minimum 30 postów na miesiąc (nie licząc działów hyde park), musi także zagłosować w plebiscycie na najlepszego użytkownika miesiąca. Co da mu taka gratyfikacja?

1. Nagroda niespodzianka – po pierwszym plebiscycie będzie to zestaw książek (Herr Guardiola oraz Giggs – Moje Życie, Moja Historia)
2. Przeprowadzimy z nim wywiad, który pojawi się na łamach serwisu.
3. Otrzyma rangę VIP na forum, która da mu dostęp do tajnego działu dla wyróżnionych.

W ten sposób chcemy was zachęcić do większej aktywności na forum, bowiem nic nie jest lepszym komplementem dla autora strony jak to, że na jego stronie widać życie. Odpowiadamy także za forum, które jako jedyne jest ‚odpuszczane’ przez użytkowników. Portal, Fanpage oraz Grupa działają bardzo prężnie, dlatego chcemy też aby forum również miało tylu aktywnych użytkowników.

Zakładając tę stronę umówiliśmy się na jedną rzecz – my będziemy dostarczać wam informacje, a wy będziecie ‚prowadzić tę stronę’ poprzez aktywność. My ze swojej umowy się wywiązujemy, a wy? Pomożecie? To wasza strona, wasza społeczność, więc tchnijmy w nią życie!

8 komentarzy

Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Zabrakło chęci – odpuszczamy!"

Powiadom o
czarnakawa
czarnakawa

oj gimby.

Adrian Michalewicz

No to lecimy!

Seegan
Seegan

Niedawno przyszedłem z Chelsealive, spodobało mi się tutaj 100x bardziej, a tu nagle taki tytuł… prawie zawału dostałem Panowie. Nieładnie. 🙂

Forresinho
Forresinho

Tytuł z onetu

scath
scath

Jak mi dadzą to jem.

kusiek
kusiek

Forum jest mało aktywne, bo większość osób wypowiada się na grupie na FB. Szkoda, bo moim zdaniem forum jest bardziej czytelne niż komentarze na FB

Dane
Dane

Zesrałem się po przeczytaniu tytułu.

Peterek
Peterek

Zawał, jak zobaczyłem tytuł.

wpDiscuz

Ostatnie tematy na forum

Najlepsi komentatorzy:

Zdjęcie profilowe Lunatic
Lunatic
43 comments
Zdjęcie profilowe Kamilinho
kamilinho
39 comments
Zdjęcie profilowe Blue4321
blue4321
36 comments
Zdjęcie profilowe Dane
Dane
29 comments
Zdjęcie profilowe Qorisend
qorisend
18 comments

Najlepsi redaktorzy:

Zdjęcie profilowe Edge
Adam Pera
69 posts
Zdjęcie profilowe Stains
Krystian Dorota
68 posts
Zdjęcie profilowe Rafał Hydzik
Rafał Hydzik
50 posts
Zdjęcie profilowe Loki
Bartosz Dąbrowski
46 posts

More in Newsy

Przejdź do paska narzędzi