I podsumowanie typera

tekst alternatywny

Za nami już dwie kolejki Premier League. To nie tylko czas na dywagacje dotyczące gry Chelsea pod wodzą nowego trenera, ale też moment pierwszego podsumowania typera Chelsea 24 News!

Sytuację w czubie tabeli typera można porównać do tego, co dzieje się na szczycie tabeli Premier League, bowiem w obu przypadkach najwyżej notowani gracze mają jednakową liczbę punktów. Gratulujemy mocnego startu użytkownikom canaima, UlaCFC i qustix oraz pozostałym, którzy dzięki swoim trafnym przewidywaniom zapewnili sobie miejsce w czołowej 10 tabeli. W następnym podsumowaniu nie zapomnimy sprawdzić, czy utrzymaliście wysoką dyspozycję.

1. canaima 27
2. UlaCFC 27
3. qustix 27
4. t4jto 25
5. Archi 25
6. Kolo 24
7. mrluki 23
8. orbitto 22
9. MaRcO 22
10. mrbukkaaa 22

Dla formalności przypomnijmy pokrótce podstawowe informacje na temat typera. Typujemy wszystkie spotkania Premier League, nagrodą jest koszulka Chelsea, a podmiotem, który ją sponsoruje – właściciel torów gokartowych Racing Kart. Zapraszamy do odwiedzenia ich profilu na Facebooku – KLIK oraz witryny internetowej – KLIK. Zachęcamy też do odwiedzin „niewirtualnych” jeśli oczywiście macie taką możliwość.

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "I podsumowanie typera"

Powiadom o
UlaCFC
UlaCFC

tez zapomnialem mu postawic..;/
ale nie ma zle..;]

MaciaSBlue
MaciaSBlue

Jestem trochę w plecy bo przespałem 1 kolejkę 😛

3 punkty póki co wpadły tylko raz 😀

rafi1140
rafi1140

Bez 3 meczów 16 miejsce chyba nieźle.
Szkoda tylko tych 3 bo wtedy miałbym 4 punkty więcej i 6 miejsce 😀

Lunatic
Lunatic

Awansowałem z 575 pozycji na 292 🙂

wpDiscuz